top of page
Gökyüzü

GENİŞ RENK VE DESEN YELPAZESİ

Akrilik Tezgahlar ile düz renkler, dalga ve damarlı desenler ile birlikte büyük ve küçük  parçacık etkisi dahil olmak üzere 120'den fazla benzersiz renk ve desen seçeneği sunuyoruz. 

Herhangi bir renk ve desen ile hayal ettiğiniz alanı tasarlayın.

KOLAY BAKIM / ONARIM

Diğer yüzey kaplama malzemelerinin aksine, akrilik tezgahlar tüm malzeme boyunca gözeneksiz ve katıdır. 

Neredeyse hiç bakım gerektirmez ve onarılabilir.  Nemli bir bezle periyodik bakımda, yıllarca orijinal güzelliğini korur. Aynı zamanda orijinal koşullarına göre onarılabilir ve geri yüklenebilir.

DAYANIKLILIK - LEKE DİRENCİ RAPORU

Lekelere ve kimyasallara karşı üstün direnç sağlayan dolgu maddesi olarak yüksek düzeyde alümina trihidrat içeriğine sahip akrilik bir katı yüzeydir. 

Ancak, sert kimyasallara maruz kalmaktan kaçınılmalıdır.  Yüzey kirlenmesi durumunda, etkilenen bölgeyi evdeki kirli temizleyici ve su ile hızlıca yıkayın. 

YANMAZ

Akrilik yüzeyli malzemeye doğrudan ve dolaylı ısı kaynaklarından ısı uygulandığında renk ve şekil değişikliklerine direnir. 

 
• Isı Direnci 
• Sıcak Su Direnci 
• Hava Koşullarına Dayanıklılık 
• UV Stabilitesi 

SINIRSIZ ESNEKLİK

Akrilik Yüzey,% 100 akrilik reçineler ve doğal malzemelerden oluşan eşsiz bir karışımdan üretilmiştir, bu nedenle , sınırsız tasarımlar şeklinde kesilebilir, şekillendirilebilir ve şekillenebilir. 

Tasarımınızın sadece hayal gücünüzle sınırlı olması gerekiyor.

KOLAY İMALAT 

Akrilik malzemeler gözeneksiz özellikleri sayesinde, özel aletlerle, göze çarpmayan dikişler sayesinde ek yeri göstermezler.  

Akrilik malzeme ile entegre edilmiş lavabolar onu güzellik, tasarım ve pratikliğin mükemmel bir birleşimi haline getiriyor.

% 100 HİJYENİK

Akrilik yüzey , mutfak  tezgahları  için mükemmel olan hijyenik bir malzemedir. Gözeneksiz özelliği sayesinde bakteri dayanıklıdır, temizlemesi kolaydır ve daha hijyenik olmasını sağlar.

 

SERTİFİKALI KALİTE

NSF International, ISO 14001, ISO 9001, SCS, Greenguard sertifikalarına sahiptir. 

IŞIK GEÇİRGEN /ŞEFFAF SEÇENEKLERİ

Yarı saydam özelliği sayesinde ışık geçirgenliği vardır. Açık renklerde dikkat çekici bir şıklık yaratan bu özellik lamba tasarımlarında dahi kullanılmaya başlanmıştır. Farklı renk gruplarına da uygulanabilen saydamlıkla mekanlarda daha kaliteli görünümler oluşturur.

Özel ışıklandırmalı mobilya ve aksesuarlarıyla mekanların ve evlerin aranılan yüzü olmaya aday olana AKRİLİK yüzeyler, bambaşka bir vizyon sunuyor. Solid yüzeyler, nefes kesen aydınlatma tasarımları geliştirmek için çeşitli seçenekler sunuyor.

Tüm aydınlatma tasarımları için illumination yarı ışık geçirgen renk serisi ile başlayan birçok seçenek bulunuyor. Işıklandırıldığında yaydığı huzmeler ile manevi bir nitelik kazanan tasarımlarda ürüne göre farklı genişlik ve çeşitli kalınlıkta ebatlar bulunuyor.

Aydınlatma tasarımında AKRİLİK solid yüzeyler, hayal edilen ışıklandırma ve görüntüyü hayata geçirmeyi mümkün kılıyor. Yaratılan tasarımlar, ışığın etkileşimini keşfetmek, yeni yılda evine ve mekanına farklı bir ambiyans katmak isteyenler için bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor.

Akrilik Plaka Ölçüleri, Corian Ölçüleri
hyundai Hanex Akrilik Tezgah
FRANKE AKRİLİK TEZGAH,FRANKE SOLİD SURFACE,AKRİLİK TEZGAH,CORİAN TEZGAH,KORYAN TEZGAH, ÇİMSTONE TEZGAH, MUTFAK TEZGAHI,TEZGAH FİYATLARI,İZMİR AKRİLİK TEZGAH
bottom of page